Opublikowano Dodaj komentarz

Plakat ALFABET dla dzieci – do nauki i dla dekoracji

Plakat ALFABET dla dzieci

Od literek wszyscy zaczynamy naukę w szkole. To ich znajomość pozwala nam iść dalej. Plakat ALFABET dla dzieci może więc być świetną pomocą dla każdego małego ucznia.

W zasadzie to można powiedzieć, że znajomość liter jest najważniejszą rzeczą, której w szkole się uczymy. Cała wiedza świata spisana jest za ich pomocą. I to dzięki znajomości alfabetu możemy poznać to, co nas najbardziej interesuje.

Plakat z alfabetem

W ekipie Babci Stasi postanowiłyśmy połączyć przyjemne z pożytecznym 🙂 I tak oto w naszym sklepiku pojawiły się kolorowe plakaty z alfabetami dla najmłodszych. Jest mnóstwo wersji kolorystycznych i tematycznych. Więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. 

A jeśli nie, to podczas zamówienia możesz poprosić o indywidualne dostosowanie plakatu – np. o zmianę kolorów lub obrazków.

Plakat z alfabetem dla dzieci z kolorowymi obrazkami

Na początek najbardziej kolorowe plakaty z alfabetem z kolorowymi obrazkami.

Plakat ALFABET dla dzieci z ręcznie pisaną czcionką

Mamy też wersję z czcionkami imitującymi ręczne pismo. Jest alfabet z typowym szkolnym pismem i jest też wersja z dużymi literami “drukowanymi”.

Plakat ALFABET w różnych kolorach

W naszym sklepiku pojawił się też alfabet stworzony z nieregularnej, dziecięcej czcionki, w różnych kolorach – neutralnych beżach i brązach, ale też w odcieniach niebieskiego, czy we wszystkich kolorach tęczy.

I jeszcze inna wersja. Tym razem w akwarelowych odcieniach.

Plakat z alfabetem i dodatki: liczby, imiona…

Żeby plakat z alfabetem miał towarzystwo w pokoju dziecka, warto dodać do niego coś jeszcze, tworząc w ten sposób mini galerię na ścianie.

Dlatego też możesz dodać kolejne obrazki w tym samym stylu, w którym został przygotowany alfabet. Są więc obrazki z liczbami od 0 do 10. A umiejętność liczenia jest kolejną ważną, po znajomości liter.

Ale mamy też obrazki z dowolnym imieniem dziecka.

Są też całe zestawy 🙂 

Najlepiej przejrzyj TUTAJ wszystkie nasze propozycje i zdecyduj! A my postaramy się, by wszystko bezpiecznie i szybko dotarło do Twojego domu.

Udanej nauki w szkole!
– Babcia Stasia

Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments