Wysyłka i płatności

Wysyłka

Oferujemy wysyłkę na terenie Polski. Po wysłaniu paczki otrzymasz numer przesyłki, aby móc sprawdzić co się z nią dzieje. Wysyłka realizowana jest za pomocą firmy kurierskiej, poczty, paczkomatów oraz z możliwością odbioru w punkcie (np. Poczta, Żabka, Orlen). Koszt wysyłki paczki przedpłaconej wynosi 9,70 zł (z VAT) w przypadku wyboru dostawy przez paczkomat InPost oraz 11,70 (z VAT) w przypadku pozostałych przewoźników; Koszt wysyłki paczki płatnej za pobraniem wynosi 18,70 zł (z VAT).

Zamówienia personalizowane, czyli z modyfikowanymi elementami graficznymi przed wydrukiem wysyłamy do akceptacji Kupującego.

Płatności

Oferujemy następujące formy płatności:
– kartami płatniczymi
– tradycyjny przelew na konto bankowe
– przelew online
– blik
– PayPal
– pobranie

Jeśli jakiegoś towaru nie będziemy mieli na stanie, informacja o tym pojawi się na stronie, a Ciebie poinformujemy, gdy produkt będzie dostępny.

W przypadku wyboru opcji płacenia przelewem, wpłaty należy dokonać w ciągu 3 dni roboczych od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Zaksięgowanie wpłaty jest warunkiem wysłania towaru.

Złożenie zamówienia oznacza akceptację powyższych reguł. Jeśli masz pytania dotyczące powyższych zasad, napisz do nas, chętnie na nie odpowiemy.

email: [email protected]

Nr konta bankowego : mMBank S.A 07 1140 2004 0000 3802 8089 1766