Zwroty i wymiany

Wymiana

Wymiany zamówionego towaru można dokonać w terminie do 14 dni od momentu otrzymania paczki. Wymianie nie podlegają towary zakupione w promocji oraz wykonane w jednym egzemplarzu pod specjalne zamówienie Kupującego.  Warunkiem przyjęcia towaru do wymiany jest odesłanie nam go w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletem metek, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów (paragon lub faktura VAT).  Kupujący jest zobowiązany do pokrycia kosztu przesyłki w obie strony (zwrot do firmy i odesłanie produktu do Klienta). W tytule wpłaty na przesyłkę zwrotną w kwocie 9,70zł proszę podać numer zamówienia lub transakcji.

Dane do wysyłki paczki:
REWERS MAŁGORZATA KRUSZEWSKA
ul. Gwarkowa 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Zwrot

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów, gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletem metek, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów (paragon, faktura VAT) oraz dołączenie wypełnionego formularza. Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi w terminie do 14 dni od daty otrzymania przez nas paczki, na wskazane przez Państwa konto bankowe podane w e-mailu. Najczęściej jednak zwrotu należności dokonujemy w ciągu 48h. Nie zwracamy pieniędzy przekazami pocztowymi. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Dane adresowe: 
REWERS MAŁGORZATA KRUSZEWSKA
ul. Gwarkowa 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Reklamacja

W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń zewnętrznych paczki, prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego w obecności spedytora. 

Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu są wytworami rękodzielniczymi, mogące być celowo postarzane lub zdobione metodami przypominającymi stan starości, a zatem reklamacje z tytułu rękojmi lub niezgodności towaru z umową będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego Dz.U. 2002 nr 141 poz. 1176 z zachowaniem specyfiki produktów oferowanych na stronie szafababcistasi.pl. Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczne wypełnienie Formularza i odesłanie zakupionego towaru.  Koszty odesłania towaru do reklamacji ponosi Użytkownik. W przypadku jej pozytywnego rozpatrzenia koszty te zostaną zwrócone Użytkownikowi. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. 

W przypadku odmownego rozpatrzenia reklamacji kupujący jest zobowiązany do pokrycia kosztów przesyłki zwrotnej. 

Reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu 14 dni.